Zabiegi ginekologii estetycznej i laserowej szybkim i przyjemnym panaceum na intymne problemy Polek

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z odczuwaniem satysfakcji w życiu intymnym warunkowany modyfikacjami lub uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmienić kształt okolic płciowych – medycyna plastyczna ma dla wiele propozycji, które w łatwy sposób rozwiążą Twoje problemy oraz wydatnie polepszą jakość funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite polecany jest w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w wypadku innych nieprawidłowości. Laser jest wykorzystywany też dla rozwiązania odmiennych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i metody jego dostosowania do konkretnej sprawy ustalane są w trakcie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Efekty leczenia mogą przewyższyć oczekiwania, bowiem powoduje on przywrócenie naturalnego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie przyjemności seksualnej i zmniejsza bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w zasadzie bezbolesna oraz niezwykle sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych metod jest niezwykle krótki, a dyskomfort z tym związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki powoduje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca normalne funkcjonowanie naszego narządu.
Rezultatem jest polepszenie komfortu życia oraz psychologicznej trwałości, oraz radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Odwiedź:

Ginekologia Estetyczna we Wrocławiu

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie stosunku, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące kłopoty w odczuwaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z tolerowaniem wyglądu Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, który w kwadrans potrafi wyeliminować Twoje problemy, które do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Pozostałe artykuły:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

firanki makarony

Dziś, tak jak dużo mamy sposobów i dodatków do ozdoby ...