W jaki sposób działa hurtownia medyczna

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, gdzie każda jednostka ochrony zdrowia – poczynając od niewielkich działalności lekarskich, poprzez przychodnie, aż po kliniki, może zapewnić sobie potrzebne produkty i aparaturę, które wykorzystywane muszą być w typowej interakcji z pacjentami.

Odbiorcą produktów sprzedawanych przez sklepy medyczne mogą być zarówno lekarze każdej specjalizacji, jak i położne, salowe, rehabilitanci, pomoce stomatologiczne, ponad to również ratownicy medyczni. Wszystkich im hurtownia materiałów medycznych wspiera w codziennej pracy oferując wysokiej klasy, najlepsze materiały dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane meble medyczne.

Sprawdź ofertę
Centrum zaopatrzenia medycznego

Co jest możliww znaleźć w sklepie medycznym? Oferta to materiały i sprzęt z kilkunastu medycznych specjalności, jakie zawierają zarówno produkty tematów ogólnych, ale także środki dezynfekcyjne, meble medyczne, aż po sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum akcesoriów i sprzętu medycznego zaopatruje również diagnostykę medyczną, mając w ofercie szeroką ilość różnorodnych odczynników i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z firm, jakich towary można znaleźć w ofercie to na przykład LP Italiana, Kima i Poch.

Hurtownie dla medycyny zaopatrują także gabinety fizjoterapii proponując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, produkty hydroterapii oraz pomoce dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Część sklepu dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, odczynniki, jak również bobixy.

Z innej strony akcesoria i asortyment stomatologiczny, jaki oferuje sklep, to ponad osiem tysięcy produktów dedykowanym dla stomatologów, specjalistów ortodoncji oraz pomocy stomatologicznych. Oferowane towary importowane są od najlepszych firm, wśród nich są m.in: Lascod, Polydentia, Microbrush. W dostępnym asortymencie są też produkty polskie, twórcy takich produktów np. Poldent czy Chema.
Dostępne są towary jak materiały stomatologiczne takie jak amalgamaty i masy wyciskowe; materiały tymczasowe, leki, narzędzia endodontyczne jak również wszelkiego typu masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony powyżej niewielki opis asortymentu centrum zaopatrzenia medycznego to jedynie niewielka część wszystkiego, co znajduje się nie tylko w punktach stacjonarnych, ale również u przedstawicieli handlowych, i w sprzedaży online.

Pozostałe artykuły:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

firanki makarony

Dziś, tak jak dużo mamy sposobów i dodatków do ozdoby ...